Електропікап Cybertruck

Дата: 14.07.22 image

Електричний пікап Tesla Cybertruck, який на ринку чекають уже майже три роки, дістанеться конвеєра в середині 2023-го. Про це заявив глава Tesla Ілон Маск, зазначивши, що дизайн серійної версії Cybertruck, який і став однією з головних причин тяганини, нарешті затверджений і більше не коригуватиметься. Це дає надію, що нова дата випуску стане остаточною. Він визнав, що компанія надто захопилася внесенням змін у зовнішність Cybertruck, яка неодноразово виправлялася з моменту дебюту прототипу у 2019 році. Нагадаємо, найперший прототип Tesla Cybertruck неоднозначно зустріли публіка і преса. Зокрема, пікап розкритикували за надмірну «примітивність» дизайну. У зв'язку з цим Ілон Маск пообіцяв трохи змінити зовнішність електромобіля перед запуском у серію, але не переглядати його радикально. Серед інших причин затримки – загальні для всіх великих виробників проблеми з наявністю мікроелектроніки та різноманітні складнощі з логістикою. Випускати електропікап будуть на заводі Gigafactory Texas, який нещодавно відкрився, який зараз випускає «крихітну» кількість автомобілів і на пару з європейською «Гігафабрикою» приносить Tesla мільярдні збитки. На відкритті техаського заводу Tesla презентувала дороблену версію Cybertruck з незграбними бічними дзеркалами замість камер, склоочисником, а також зміненою оптикою та іншими колісними дисками. Наскільки буде схожа на останній прототип серійна версія із затвердженим дизайном, поки що неясно.

 

Тим часом, нещодавно фотошпигунам вдалося зняти салон електричного пікапа Tesla Cybertruck. Судячи з фотографій, інтер'єр серійної версії Tesla Cybertruck відрізнятиметься від однойменного прототипу, представленого раніше. Пікап отримає нову панель приладів, штурвал замість традиційного керма і великий дисплей, за допомогою якого можна керувати більшістю функцій автомобіля.

 

Очікується, що Tesla Cybertruck буде доступним у трьох основних модифікаціях: одним, двома або трьома силовими агрегатами. "Молодша" версія моделі з єдиним двигуном зможе розганятися до "сотні" за 6,5 с, тоді як "старший" тримоторний варіант Tri Motor набирає 100 км/год за 2,9 секунди. Заявлений запас ходу без заряджання в залежності від модифікації варіюється від 400 до 800 км.