Ілон Маск - Це найбожевільніший місяць поставок Tesla (TSLA) '

Дата: 25.05.22 image

Ілон Маск сказав співробітникам Tesla (TSLA), що «це найбожевільніший місяць поставок, які будь-коли буде у Tesla».

Генеральний директор заявив, що Tesla знову намагається припинити виснажливі зусилля з доставки в кінці кварталу, але він очікує великого в цьому кварталі.

 

Відомо, що у Tesla інтенсивні поставки наприкінці кварталу через свою систему розподілу, яка дуже відрізняється від інших автовиробників, які використовують сторонні дилерські центри.

Оскільки Tesla продає безпосередньо покупцям, автовиробник володіє автомобілем доти, доки він не буде повністю доставлений покупцеві та оплачений.

Це призводить до того, що час доставки надзвичайно важливий для Tesla з фінансової точки зору, оскільки автовиробник бере на себе витрати на створення цих автомобілів і не отримує жодних грошей, поки клієнти не зможуть їх забрати.

Тому, коли Tesla має багато транспортних засобів у дорозі в кінці кварталу, квартал виглядає для них погано у фінансовому відношенні. Ось чому Tesla намагається виробляти автомобілі для експорту на своєму заводі у Фремонті та Gigafactory Shanghai на початку кварталу, а автомобілі для місцевих поставок – пізніше, щоб забезпечити транзитний час до кінця кварталу.

 

Однак ця стратегія призводить до того, що відділу продажу та доставки Tesla доводиться обробляти значні обсяги транспортних засобів, які необхідно доставити до кінця кожного кварталу, що називається хвилями доставки або поштовхами доставки.

Генеральний директор Ілон Маск раніше вказував, що Tesla прагне зменшити ці хвилі, оскільки вони створюють великий стрес для співробітників і, як відомо, впливають на якість обслуговування клієнтів.

Цього ще не сталося і, звичайно ж, не буде у цьому кварталі, але, можливо, це незабаром закінчиться.

Учора ввечері Маск провів загальнокорпоративну телефонну розмову зі співробітниками Tesla, де він сказав їм, що вони чекають «божевільного» кінця кварталу, згідно з джерелами під час розмови, які розмовляли з Electrek.

Генеральний директор сказав:

«Цей місяць буде найбожевільнішим місяцем для постачання Tesla».

Проблеми з виробництвом через брак чіпів та логістичні проблеми через вузькі місця в портах, а також недавні стихійні лиха в США затримали постачання для Tesla. Ці проблеми посилять звичайне напруження хвилі поставок наприкінці кварталу і зроблять наступні кілька тижнів надзвичайно важливими та складними з погляду поставок за квартал.

 

Позитивним моментом є те, що Маск заявив, що це буде не тільки найбожевільніший місяць для поставок, які Tesla коли-небудь виробляла, але й що вона коли-небудь буде. Генеральний директор вважає, що Tesla повинна краще керувати своєю логістикою, і прагне того, щоб автовиробник зупинив ці хвилі поставок до 4 кварталу 2021 року або до першого кварталу 2022 року.

 

Це збігається зі збільшенням виробництва на Gigafactory Berlin, виробництво якого, як очікується, розпочнеться у жовтні. Tesla постачає багато автомобілів до Європи, і в даний час ці автомобілі прибувають кораблями з США та Китаю.