Tesla Model Y пройшла тест

Дата: 25.05.22 image

Tesla Model Y пройшла «тест лося» та вразила своєю маневреністю для позашляховика.

«Тест лося» - це тест на маневр ухилення, який полягає у визначенні того, наскільки добре певний транспортний засіб може ухилитися від перешкоди, що раптово з'являється, яка може проїхати всю смугу руху - наприклад, великого лося - звідси і назва.

 

Електромобілі можуть дуже добре пройти ці випробування, оскільки вони можуть бути сконструйовані з низьким центром ваги та відмінним розподілом ваги.

Якщо підвіска налаштована правильно, щоб витримувати вагу, електромобілі можуть добре працювати. Автомобілі Tesla регулярно проходять випробування на лося.

 

Іспанський автомобільний журнал km77 провів випробування Tesla Model X чотири роки тому і показав добрі результати.

Два роки тому Tesla Model 3 пройшла випробування на лося та витримала його.

Тепер Model Y, більший, але молодший брат Model 3, пройшов випробування на лося на km77.

km77 прокоментував:

Враховуючи реакцію та швидкість на в'їзді, а також легкість водіння, Tesla Model Y має бути одним з найкращих автомобілів, які ми колись випробовували на лосях.

Одному з членів команди навіть вдалося пройти тест, не торкаючись конусів за швидкості 82 км/год (51 миль/год).

 

Позашляховики, як правило, не так добре проходять ці типи тестів, і деякі стверджують, що Model Y насправді не позашляховик, незважаючи на те, що у неї еквівалентний внутрішній простір. Але Model Y була порівнянна з деякими з найкращих седанів, які вони тестували, включаючи Tesla Model 3 та Ford Focus.