Tesla не зможе запропонувати пікап Cybertruck за заявленими цінами

Дата: 06.08.22 image

До липня у всіх обивателів, що стежать за діяльністю компанії Tesla, з'явилася впевненість у тому, що виробництво незвичайного електричного пікапа Cybertruck стартує не раніше середини 2023 року, оскільки про це неодноразово заявив Ілон Маск (Elon Musk). На чергових зборах акціонерів цього тижня він додав, що Tesla не зможе запропонувати пікап за тими цінами та з тими характеристиками, які були заявлені спочатку.

 

Нагадаємо, що в базовій версії з єдиним електродвигуном Cybertruck спочатку був доступний до замовлення за ціною $39900, версія з двома електродвигунами пропонувалася за ціною від $49900, а наявність трьох електромоторів піднімало вартість машини до $69900. Поступово Tesla прибрала розділ «оформити попереднє замовлення на Cybertruck» з головної сторінки свого сайту, а також приховала не лише технічні характеристики електромобіля, але його ціни. Втім, технічно оформити попереднє замовлення можна досі, просто кінцеву вартість електромобіля клієнт дізнається ближче до початку виробництва.

 

Як повідомляє CNBC, на щорічних зборах акціонерів у Техасі Ілон Маск змушений був визнати, що Cybertruck не пропонуватиметься за тими цінами та з тими характеристиками, які були оголошені в момент анонсу цієї моделі восени 2019 року. За словами глави компанії, не можна було на той момент передбачати рівень інфляції, з яким виробники зіткнулися нині. По суті, це означає, що Cybertruck пропонуватиметься за вищими цінами, а ось що зміниться в технічних характеристиках пікапа порівняно з осінню 2019 року Ілон Маск так і не пояснив. Можливо, заради економії доведеться відмовитися від сумно відомих куленепробивних стекол, які не змогли підтвердити своєї головної якості на презентації.

 

Вже протягом найближчих кількох місяців на підприємстві в Техасі компанія Tesla почне встановлювати обладнання, необхідне для серійного виробництва Cybertruck. Нагадаємо, що тут же буде організовано виробництво вантажівок Semi, спорткарів Roadster другого покоління, людиноподібних роботів Optimus та роботизованих таксі.