Tesla планує випустити електромобіль за 25000 доларів у 2023 році, швидше за все, у нього не буде керма

Дата: 25.05.22 image

Ілон Маск повідомив співробітникам Tesla, що автовиробник планує випустити раніше оголошений електромобіль вартістю 25 000 доларів у 2023 році.

 

Генеральний директор натякнув, що, можливо, він навіть не буде оснащений кермовим колесом.

Торік на Tesla Battery Day генеральний директор Ілон Маск оголосив, що Tesla вироблятиме електромобіль за 25000 доларів.

Генеральний директор прокоментував це повідомлення:

Tesla зробить привабливий електромобіль вартістю 25 000 доларів, який також буде повністю автономним.

 

Він пояснив, що ця нова цінова категорія досягається за рахунок нових зусиль Tesla щодо виробництва акумуляторних елементів та акумуляторів, які можуть знизити вартість акумуляторів більш ніж на 50%.

Електромобіль Tesla за 25 000 доларів, який часто називають "Tesla Model 2", порівнюють із новим електричним хетчбеком, який Tesla планувала виробляти на Gigafactory Shanghai у Китаї та експортувати по всьому світу.

Торік Tesla оголосила про плани створення нового центру досліджень та розробок у Китаї для створення електромобіля «в китайському стилі».

 

Tesla почала приймати заявки на дизайн свого невеликого електромобіля китайського виробництва минулого літа і незабаром після цього почала наймати для цієї програми.

На той час автовиробник також випустив цей ранній проект невеликого електричного хетчбека. Це змусило багатьох подумати, що це був напрямок дизайну та форм-факторів, які Tesla використовує у майбутньому електромобілі:

Нещодавно ми повідомляли про деякі повідомлення у ЗМІ з Китаю, в яких стверджувалося, що виробництво Model 2 може розпочатися найближчим часом.

 

Проте ми попередили, що цього не станеться.

Тепер Ілон Маск підтвердив найкраще уявлення про заплановані терміни випуску нового дешевшого автомобіля Tesla на зборах компанії, що відбулися вчора ввечері.

Джерела, які були присутні на зустрічі, повідомили Electrek, що генеральний директор сказав, що Tesla має намір розпочати виробництво нового електромобіля за 25000 доларів у 2023 році.

 

У своїх коментарях Маск пов'язав випуск нової Model 2 (не офіційна назва) з досягненням Tesla системи повного самоврядування, що розгортається, і навіть запитав співробітників Tesla:

«Чи хочемо ми, щоб ця машина була з кермовим колесом та педалями?»

Він дав зрозуміти, що новий автомобіль Tesla навіть не буде оснащений кермовим колесом.

Ще в 2019 році Tesla представила зображення автомобіля без керма та педалей і заявила, що мета - випустити такий автомобіль протягом двох років.

На зустрічі генеральний директор сказав, що Tesla робить ставку на повну автономію нового електромобіля за 25 000 доларів.

 

В даний час Tesla намагається до кінця місяця випустити своє програмне забезпечення Full Self-Driving Beta для свого ширшого парку автомобілів у США.

Як тільки програмне забезпечення, яке, як і раніше, вимагає уваги водія, вийде, Tesla покращить його, використовуючи дані з автопарку, і спробує зробити його в кілька разів безпечнішим, ніж водії-люди, щоб отримати дозвіл регулюючих органів на його використання як повноцінну систему автономного керування. .

 

Прогрес, досягнутий у цьому напрямку, визначатиме, чи новий автомобіль Tesla матиме рульове колесо чи ні.