Tesla розпочинає тестування свого програмного забезпечення Full Self-Driving Beta на канадських дорогах

Дата: 25.05.22 image

 

Tesla розпочала тестування свого програмного забезпечення Full Self-Driving Beta на канадських дорогах напередодні ширшого випуску США.

Минулими вихідними Tesla почала просувати своє нове оновлення програмного забезпечення Full Self-Driving (FSD) Beta v10 для свого парку автомобілів раннього доступу.

 

Tesla FSD Beta дозволяє автомобілям Tesla віртуально керувати собою як автомагістралями, так і міськими вулицями, але як і раніше вважається системою допомоги водієві 2-го рівня, оскільки вимагає постійного спостереження з боку водія. Водій залишається відповідальним за автомобіль, повинен тримати руки на рульовому колесі та бути готовим взяти на себе керування.

Генеральний директор Ілон Маск назвав оновлення програмного забезпечення v10 неймовірним.

 

Tesla зосередила своє бета-тестування FSD у США з тих пір, як вона знаходиться там, і її потрібно починати з деяких конкретних правил дорожнього руху, розмітки та знаків.

Tesla знадобиться час, щоб адаптувати програмне забезпечення для інших ринків.

 

Очікується, що Канада стане наступним ринком для Tesla, на якому буде запущено програмне забезпечення Full Self-Driving Beta, оскільки правила, маркування та знаки найбільш близькі до тих, що використовуються у США.

Тепер Tesla, схоже, розпочала тестування FSD Beta v10 у Канаді.