Tesla тепер націлена на публічний реліз Full Self-Driving Beta ~ 25 вересня (U)

Дата: 25.05.22 image

Оновлення: 2 вересня: у серії нових твітів генеральний директор Tesla Ілон Маск вказав на цільову дату доставки "кнопки вибору FSD" приблизно 25 вересня, подробиці нижче.

Ілон Маск тепер каже, що Tesla прагне ширшого публічного випуску своєї Full Self-Driving Beta приблизно через чотири тижні.

Незабаром мине рік тому, як Tesla почала тестувати свою повну бета-версію з автоматичним управлінням в рамках програми раннього доступу з деякими клієнтами.

 

Програмне забезпечення дозволяє автомобілям Tesla віртуально керувати собою як автомагістралями, так і міськими вулицями, але як і раніше вважається системою допомоги водієві 2-го рівня, оскільки вимагає постійного спостереження з боку водія. Водій залишається відповідальним за автомобіль, повинен тримати руки на рульовому колесі та бути готовим взяти на себе керування.

Генеральний директор Ілон Маск обіцяв ширший випуск програмного забезпечення Full Self-Driving Beta для клієнтів, які придбали пакет FSD, але випуск було відкладено на деякий час. Нещодавно генеральний директор пов'язав ширший випуск з тим, що Tesla випустила нове оновлення FSD Beta версії 10, яке очікувалося після ще двох «точкових випусків» у найближчі тижні.

У своєму новому коментарі в Твіттері сьогодні Маск каже, що план, мабуть, змінився, і тепер Tesla має намір просунути FSD Beta v10 на ранній доступ наступного тижня. Очікується, що після цього випуску генеральний директор протестує його приблизно за чотири тижні до ширшого випуску:

«Ми маємо бути там із бета-версією 10, яка виходить через тиждень із п'ятниці (цього тижня не було випуску). У нього буде повністю перенавчена NN, тому потрібно ще кілька тижнів після цього для налаштування та виправлення помилок. Найкраще припущення – загальнодоступна бета-версія через ~4 тижні”.

Очікується, що ширший випуск набуде форми кнопки завантаження для людей, які придбали пакет FSD, щоб вирішити, чи завантажувати програмне забезпечення FSD Beta.

Тесла нещодавно випустив нову версію 9.2 FSD Beta, яка не вразила Маска, але особисто тестував v9.3, і нова версія йому сподобалася.

Тепер схоже, що v9.3 стане v10 і буде передана до парку раннього доступу для тестування перед ширшим випуском.