Tesla відкладає Cybertruck до кінця 2022 року

Дата: 25.05.22 image

Ілон Маск підтвердив і докладно зупинився на відкладених термінах випуску Cybertruck, електричного пікапа Tesla.

Він був відкладений до кінця 2022 року.

Багато хто стежить за термінами доставки Cybertruck. Не лише через популярність електричних пікапів, а й за умов нинішніх перегонів щодо збільшення обсягів виробництва електричних пікапів у США.

Але колись вважався потенційно першим на ринку, Cybertruck тепер відстає.

 

Коли Tesla представила Cybertruck ще 2019 року, Tesla заявила, що електричний пікап вийде на ринок до кінця 2021 року.

За останній рік з наближенням термінів з'явилися ознаки того, що Cybertruck може бути відкладений.

По-перше, Tesla нещодавно завершила інженерний проект електричного пікапа.

Генеральний директор Ілон Маск також попередив, що Tesla зіштовхнеться з деякими проблемами при запуску Cybertruck у виробництво через такі особливості, як сталевий корпус екзоскелета, який потребує абсолютно нових виробничих процесів.

Незважаючи на ці побоювання та наближення терміну «кінець 2021 року», Tesla, схоже, неохоче підтвердила, що виробництво Cybertruck було відкладено.

 

Під час публікації фінансових результатів за 2 квартал 2021 року минулого місяця Tesla зберегла той самий графік і лише уточнила, що виробництво Cybertruck почнеться на Gigafactory Texas після Model Y:

«Ми також домагаємося прогресу в індустріалізації Cybertruck, яка зараз планується для виробництва в Остіні після моделі Y».

Виробництво Model Y має розпочатися на Gigafactory Texas до кінця року, тому це не виключає можливості того, що виробництво Cybertruck може розпочатися цього року, але це зробило терміни малоймовірними.

Однак через кілька тижнів Tesla підтвердила, що Cybertruck був відкладений до 2022 року. На сторінці замовлення Tesla оновила виноски, щоб підтвердити, що конфігуратор буде доступний, коли "виробництво наблизиться до 2022". Ілон Маск розповів про графік роботи Tesla Cybertruck

Нове питання полягає в тому, коли в 2022 році (і чи зможе) Tesla розпочати постачання.

Як повідомляли раніше сьогодні, Ілон Маск провів загальнокорпоративний дзвінок зі співробітниками Tesla. Він повідомив оновлену інформацію про майбутній новий електромобіль Tesla за 25000 доларів і прокоментував, що Tesla має пройти через божевільну хвилю поставок наприкінці кварталу.

 

Згідно з джерелами під час дзвінка, які розмовляли з Electrek, генеральний директор також повідомив про оновлену інформацію про плани Tesla з виробництва Cybertruck. Маск підтвердив, що Tesla не розраховує розпочати виробництво Cybertruck до кінця 2022 року.

 

Крім того, генеральний директор зазначив, що в електричному пікапе так багато нових технологій, що наростити виробництво буде дуже складно.

 

Він не очікує, що обсяг виробництва буде досягнуто до кінця 2023 року.

Але Маск не міг залишити це поза увагою через затримку, і він все ж таки скористався можливістю, щоб розрекламувати майбутній Cybertruck:

 

«Це буде особливий проект. Начебто глюк у Матриці. Якби у Нео була машина».

Нам просто доведеться трохи зачекати на цей конкретний збій у Матриці.