Tesla відкладає випуск нового Roadster до 2023 року, але є велике «якщо»

Дата: 25.05.22 image

Ілон Маск підтвердив, що Tesla відклала нову програму Roadster до 2023 року, і навіть тоді це станеться лише з великим «якщо».

Новий електронний гіперкар відстає від початкового графіка на три роки.

При першому представленні Tesla Roadster наступного покоління у 2017 році Маск сказав, що він вийде на ринок у 2020 році. Tesla почала робити замовлення на вражаючий електричний суперкар, що розганяється до 100 км/год за 1,9 секунди та запас ходу понад 600 миль на заході, присвяченому презентації.

Люди, які хотіли першими отримати автомобіль, мали внести заставу від 50 000 до 250 000 доларів. Пізніше реалізація автомобільної програми була відкладена, оскільки генеральний директор сказав, що це не є пріоритетом Tesla.

 

У 2020 році Маск натякнув, що Tesla Roadster буде відкладена до 2022 року, оскільки автовиробник зосередиться на Cybertruck. Раніше цього року генеральний директор підтвердив, що новий автомобіль справді не вийде на ринок до 2022 року.

Ми майже нічого не чули про нове Tesla Roadster протягом усього року і підозрювали, що він, можливо, знову затримається. Автовиробник мав важкий рік через брак чіпів, і сам Cybertruck, який явно є пріоритетом, також був відкладений.

Коли його запитали про графік виробництва Roadster сьогодні, Маск підтвердив, що його відкладено до 2023 року. Крім того, він пояснив, що це також залежатиме від того, чи виявиться в 2022 році не надто багато драми, що є великим, якщо:

2021 став роком божевільного дефіциту в ланцюжку поставок, тому не мало б значення, якби у нас було 17 нових продуктів, оскільки жоден з них не буде поставлятися. Якщо припустити, що 2022 не стане мега-драмою, новий Roadster повинен з'явитися у продажу в 2023 році.

 

Tesla представила новий родстер як "ореол", щоб скинути суперкари, що працюють на викопному паливі, як найпотужніший автомобіль у світі. При першому представленні автомобіля Tesla заявила про список дуже вражаючих характеристик нового родстера, включаючи 0-60 миль на годину за 1,9 секунди, дальність дії 620 миль і багато іншого.

 

Проте генеральний директор швидко додав, що шалені характеристики, оголошені у 2017 році для нових електричних гіперкарів, є лише «базовими характеристиками».

Пізніше Маск пояснив, що Tesla планує запропонувати пакет SpaceX з двигунами холодного повітря навколо транспортного засобу для підвищення продуктивності.

 

Нещодавно Маск стверджував, що пакет дозволить Tesla Roadster розганятися до 100 км/год всього до 1,1 секунди.