У 2022 році дебюту чекати не варто

Дата: 25.05.22 image

Tesla зможе випустити з конвеєра перші електричні пікапа Cybertruck не раніше кінця першого кварталу 2023 року. Про це йдеться у ексклюзивному матеріалі Reuters.

 

Затримка пов'язана з тим, що Tesla змінює характеристики та функції Cybertruck, щоб зробити пікап більш привабливим для покупців, оскільки конкуренція у цьому сегменті ринку загострюється. Очікується, що Tesla зробить обмежену кількість Cybertruck у першому кварталі 2023 року, перш ніж збільшити обсяги виробництва.

 

Tesla вже переносила початок виробництва Cybertruck з кінця 2021 року до кінця 2022 року.

 

Також Tesla недавно видалила посилання на свій виробничий графік зі свого сайту замовлень Cybertruck. Минулого місяця на сайті було сказано: "Ви зможете завершити налаштування з наближенням виробництва у 2022 році". Тепер фразу "у 2022 році" видалено.

 

Tesla планує виробляти Cybertruck на своєму заводі в Техасі, який, як очікується, розпочне виробництво автомобілів Model Y на початку цього року.

 

Tesla виробляє електричні седани та позашляховики, але втратила сегмент пікапів, який є прибутковим та надзвичайно популярним в Америці.

 

Ford Motor та Rivian Automotive випереджають Tesla у випуску електричних пікапів.

 

На початку цього місяця Ford заявив, що майже подвоїть річну виробничу потужність електропікапу F-150 Lightning до 150 000 автомобілів перед початком продажів навесні.

 

Tesla Cybertruck – електричний пікап розміром 5,8 на 1,8 метра. За словами Маска, кузов пікапа виготовлений з тієї ж сталі, що і космічний корабель SpaceX Starship. Пікап оснащений підвіскою, що автоматично адаптується, яка може збільшувати кліренс до 40 сантиметрів. До Tesla Cybertruck за $10000 можна купити функцію повного автопілота. Запас ходу – від 400 до 800 км. До 96,6 км електрокар розганяється за 2,9 с. На ринку буде представлено три версії пікапа: одно-, дво- та тримоторна. Вартість - від $39 900 до $69 900.