В даний час Tesla торгується за ціною 733 долари за акцію, і цей автовиробник є найдорожчою автомобільною компанією у світі з капіталом понад 730 мільярдів доларів.

Дата: 25.05.22 image

Ілон Маск сказав співробітникам, що згоден з Ark Invest у тому, що Tesla (TSLA) коштує 3000 доларів за акцію, «якщо вони працюватимуть дійсно добре».

Генеральний директор часто коментував ціну акцій Tesla, але, що дивно, часто доводилося говорити, що ціна була надто високою.

 

У 2020 році, коли акції Tesla досягли нового максимуму, Маск сказав своїм мільйонам передплатників у Твіттері, що, на його думку, ціна акцій «надто висока».

Це призвело до падіння акцій Tesla, але тепер воно навіть вище, ніж колись зробив коментар.

 

В даний час Tesla торгується за ціною 733 долари за акцію, і цей автовиробник є найдорожчою автомобільною компанією у світі з капіталом понад 730 мільярдів доларів. Компанії з Уолл-стріт розходяться в думках щодо того, чи компанія переоцінена, але деякі з них вважають, що Tesla може коштувати набагато більше.

Арк Інвест – один із них.

Хоча, чесно кажучи, компанія є також великим акціонером Tesla через свої інвестиційні фонди.

Цього тижня вони випустили нову замітку, в якій стверджується, що базова ціна акцій Tesla до 2025 року становитиме 3000 доларів.

Кеті Вуд сказала про цільову ціну в інтерв'ю Yahoo Finance. Наша оцінка успіху Tesla підвищилася. Основна причина цього – їхня частка на ринку. Замість того, щоб впасти з кінця 2017 року до сьогодні, він насправді досить різко виріс.

 

У своїх оцінювальних моделях Ark Invest вважає, що Tesla поставить від 5 до 10 мільйонів автомобілів вже до 2025 року. Це значне зростання, враховуючи, що Tesla, ймовірно, поставить менше ніж 1 мільйон автомобілів цього року.

 

Фірма також робить ставку на те, що Tesla надасть повністю автономну мережу доставки пасажирів, відому як Tesla Network, яка принесе багато грошей із високою маржею. В електронному листі співробітнику Tesla, отриманому Electrek, Ілон Маск поділився зі співробітниками новою цільовою ціною Ark у 3000 доларів і згоден з Ark:

«Якщо ми працюватимемо дійсно добре, я погоджуся з Ark Invest».

Ціна акцій у 3000 доларів підвищить оцінку Tesla до 3 трильйонів доларів та зробить її найдорожчою компанією у світі.